22 403 70 70 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Autocasco


Zobacz też: OC, NNWAssistance, Ubezpieczenie szyb, Ubezpieczenie opon, TAXI, Floty samochodowe 

 

DLA KOGO? 

AC jest dla każdego, kto chce zabezpieczyć się przed uszkodzeniem, zniszczeniem lub utratą auta. Wiek pojazdu nie ma znaczenia.

KORZYŚCI

Pewne AC swoim zakresem obejmuje szereg zdarzeń, które mogą spotkać Twoje auto. Chroni pojazd zarówno od szkód zawinionych przez Ciebie (wypadek drogowy, szkoda parkingowa), jak i niezależnych (np. warunki atmosferyczne, wandalizm, kradzież). Kupując AC, masz pewność, że w momencie szkody, ubezpieczyciel przejmie na siebie ciężar finansowy naprawienia auta. 

 

 

 

 

 

 

 

Dobre AC jest elastyczne; sam wybierasz wariant, który Ci najbardziej odpowiada. Możesz wybrać bezgotówkową naprawę w autoryzowanej stacji obsługi przy użyciu oryginalnych części zamiennych albo szybką wypłatę gotówki i naprawę na częściach zamiennych. Sam wybierasz warsztat, w którym chcesz dokonać naprawy. 

Za AC zapłacisz tym mniej, im większe masz zniżki. Naszym klientom oferujemy 60% zniżki już po trzech latach posiadania auta i  bezwypadkowej jazdy. A jeżeli masz skończone 35 lat, to otrzymasz od nas 60% zniżki nawet jeżeli jest to Twoje pierwsze auto! Wystarczy, że nie miałeś szkody przez ostatnie 3 lata jako użytkownik (np. auta służbowego).

Dla aut osobowych o wartości do 100 tyś zł wystarczy tylko jedno zabezpieczenie przeciwkradzieżowe (immobilizer albo auto-alarm).

U nas ubezpieczysz prawie każde auto, nawet kilkunastoletnie. 

ZAKRES UBEZPIECZENIA

Dobre AC swoim zakresem obejmuje  m. in. szkody polegające na: zniszczeniu, utracie pojazdu i elementów jego wyposażenia (w tym również szyb) powstałe w wyniku zdarzenia drogowego, zniszczeniu pojazdu przez osoby trzecie, szkody powstałe wskutek działania  zdarzeń losowych (grad, huragan, pożar) czy kradzież pojazdu.

Ubezpieczenie AC jest ubezpieczeniem dobrowolnym, dlatego jego zawarcie następuje na podstawie ogólnych warunków ubezpieczenia uchwalanych przez danego ubezpieczyciela.  

Prezentowane powyżej treści mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

 

AC Mini


 

DLA KOGO ?

AC Mini proponujemy kierowcom, którzy szukają ochrony jak najbardziej dopasowanej do swoich potrzeb. Taka polisa, obejmująca swoim zakresem część zdarzeń ubezpieczeniowych jest tańsza od tradycyjnego AC.

KORZYŚCI

Szukając najbardziej optymalnego rozwiązania, warto wybrać Mini AC. Czyli dopasować zakres ubezpieczenia do swoich oczekiwań i dotychczasowych doświadczeń. I tak kierowcom z dłuższym stażem i bezszkodową jazdą proponujemy ubezpieczenie od szkody całkowitej powstałej m. in. wskutek zderzenia, kradzieży, pożaru, wybuchu czy zatopienia. W tak skonstruowanym zakresie brak ochrony ubezpieczeniowej wskutek drobnych uszkodzeń pojazdu. Na drugim biegunie znajdą się kierowcy, którzy nie oczekują od ubezpieczyciela ochrony przy poważnej szkodzie, a tylko przy drobnej, tzw. parkingowej. Tym kierowcom oferujemy Mini AC, które chroni tylko określone elementy pojazdu: zderzaki, błotniki, drzwi (bez pokrywy bagażnika), lusterka zewnętrzne, reflektory, lampy tylne, światła przeciwmgłowe, kratki wlotu powietrza i felgi.

Atutem tego ubezpieczenia jest cena. Jest ona niższa od pełnego AC, bo swoim zakresem obejmuje część zdarzeń AC.

ZAKRES UBEZPIECZENIA

Mini AC obejmuje utratę, zniszczenie lub uszkodzenie pojazdu. Szczegółowy zakres i cena zależy od wybranego wariantu. Proponujemy opcję od całkowitej utraty auta albo od drobnych uszkodzeń. Przyczyną zdarzenia mogą być: 

  • zderzenie z pojazdem, przedmiotem z zewnątrz, osobą, zwierzęciem
  • bezpośrednie działanie osób trzecich (dewastacja)
  • pożar, wybuch, zatopienie oraz nagłe działanie innych sił przyrody
  • nagłe działanie czynnika termicznego lub chemicznego z zewnątrz pojazdu
  • kradzież (dotyczy tylko szkody całkowitej) 

Prezentowane powyżej treści mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.