22 403 70 70 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Flota samochodowa


 Zobacz też: OC, AC, NNWAssistance, Ubezpieczenie szyb, Ubezpieczenie opon, TAXI

DLA KOGO? 

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy w swojej działalności używają pojazdów. Flota samochodowa zaczyna się już od trzech pojazdów.

KORZYŚCI

Nasza firma profesjonalnie ubezpiecza od ponad dwudziestu lat. Przez ten okres zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które  skutecznie pomagają nam optymalizować koszty ubezpieczenia floty samochodowej. Rzesza naszych zadowolonych klientów wie o tym najlepiej! Nasza opieka nie kończy się w momencie podpisania umowy. 

 

 

 

 

 

 

 

Wręcz przeciwnie; w naszym przekonaniu dopiero wtedy ona się zaczyna. Doświadczony zespół doradców czuwa nad wykonaniem umowy, w każdym momencie dając wsparcie informacyjne (np. przy likwidacji szkody). Klient otrzymuje z naszego ramienia indywidualnego opiekuna, który prowadzi go przez meandry rynku ubezpieczeń.

Przy kalkulacji wykorzystujemy wszystkie dostępne zniżki i rabaty. Pozwala to nam sprawnie przygotować ofertę dopasowaną do potrzeb klienta.  

Zapraszamy do współpracy.

ZAKRES UBEZPIECZENIA

Zakres ubezpieczenia zależy od potrzeb klienta. Oferujemy kompleksową ochronę w zakresie OC, AC, NNW, assistance, szyby, opony. Zakres terytorialny może obejmować swoim zakresem tylko Polskę lub może być rozszerzony o zagranicę. Wszystko zależy od specyfiki wykonywanej działalności. Współpracując z nami, otrzymujecie Państwo ubezpieczenie „skrojone na miarę”.

Prezentowane powyżej treści mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.