22 403 70 70 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


NNW kierowcy i pasażerów


 Zobacz też: OC, AC, Assistance, Ubezpieczenie szyb, Ubezpieczenie opon, TAXI, Floty samochodowe 

DLA KOGO? 

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków polecamy każdemu, kto chce zapewnić wszystkim pasażerom i kierowcy maksymalną ochronę przed skutkami  nieprzewidzianych zdarzeń. 

KORZYŚCI

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków jest ubezpieczeniem niezależnym od innych ubezpieczeń komunikacyjnych, tzn. można wykupić je samodzielnie, nie wiążąc go z OC czy AC. Jest bardzo elastyczne, sumę ubezpieczenia ustalasz sam w zakresie od 5 do 100 tyś zł. Do takiej wysokości ubezpieczony jest każdy z pasażerów z osobna. Jest to tanie ubezpieczenie, składki za roczną polisę zaczynają się już od 33 zł.

 

 

 

 

 

 

 

Zakres ubezpieczenia jest szeroki, obejmuje nie tylko wypadki drogowe, ale również szereg innych sytuacji, w których może dojść do nieszczęśliwego wypadku, takich jak: wsiadanie i wysiadanie z auta, tankowanie na stacji paliw, załadunek i rozładunek, naprawa auta po awarii, otwierania/zamykania bramy garażowej. 

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków jest ubezpieczeniem niezależnym od innych ubezpieczeń komunikacyjnych, tzn. można wykupić je samodzielnie, nie wiążąc go z OC czy AC. Jest bardzo elastyczne, sumę ubezpieczenia ustalasz sam w zakresie od 5 do 100 tyś zł. Do takiej wysokości ubezpieczony jest każdy z pasażerów z osobna. Jest to tanie ubezpieczenie, składki za roczną polisę zaczynają się już od 33 zł. Zakres ubezpieczenia jest szeroki, obejmuje nie tylko wypadki drogowe, ale również szereg innych sytuacji, w których może dojść do nieszczęśliwego wypadku, takich jak: wsiadanie i wysiadanie z auta, tankowanie na stacji paliw, załadunek i rozładunek, naprawa auta po awarii, otwierania/zamykania bramy garażowej.

Komunikacyjne ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków przypisane jest do konkretnego pojazdu i dotyczy każdego pasażera. Ale jeżeli poszkodowany posiada inne ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków w życiu prywatnym, to otrzyma odszkodowania z każdej polisy.

ZAKRES UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenie NNW obejmuje swoim zakresem m.in.:

  • - świadczenie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu
  • - świadczenie z tytułu śmierci
  • - zwrot kosztów nabycia przedmiotów ortopedycznych
  • - zasiłek dzienny
  • - zwrot kosztów leczenia, w tym rehabilitacji

Prezentowane powyżej treści mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.