22 403 70 70 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

BIURO UBEZPIECZENIOWE KOPEĆ

Od 1992 roku oferujemy szeroko rozumiane ubezpieczenia majątkowe wiodących towarzystw ubezpieczeniowych. Budując warszawski rynek ubezpieczeń od początku lat dziewięćdziesiątych, już na samym stracie postawiliśmy na jakość obsługi Klienta. To dlatego z każdym rokiem grono naszych zadowolonych Klientów rośnie. Jako jedni z pionierów warszawskiego rynku ubezpieczeń, jesteśmy wiarygodnym partnerem dla wielu towarzystw ubezpieczeniowych.

Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów indywidualnych oraz firm w zakresie ubezpieczeń majątkowych. Każdego dnia nasi doradcy pomagają w wyborze najlepszych ofert OC i AC, mieszkań, domów, domów letniskowych. Firmom proponujemy ochronę od wszystkich ryzyk.

Nasza rzetelna praca znajduje uznanie Klientów oraz naszych partnerów ubezpieczeniowych, czego dowodem są zdobyte nagrody i wyróżnienia.

Prowadząc sprawy naszych klientów solidnie i uczciwie od ponad dwudziestu lat, nie zapominamy o potrzebie dalszego rozwoju. Dlatego nasi doradcy regularnie uczestniczą w szkoleniach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami ubezpieczeniowymi oraz ze zmianami w polskim prawie ubezpieczeniowym.

Doradzając Klientowi przy doborze ubezpieczeń, łączymy w całość - jego potrzeby, naszą wiedzę, atrakcyjną cenę  oraz wiarygodność reprezentowanych przez nas firm ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenia są naszą pasją, pragniemy służyć naszym Klientom przez kolejne lata.

Zapraszamy do współpracy.