22 403 70 70 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


TAXI


 Zobacz też: OC, AC, NNWAssistance, Ubezpieczenie szyb, Ubezpieczenie opon, Floty samochodowe

DLA KOGO? 

Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto zarobkowo zajmuje się przewozem osób. Forma prowadzonej działalności jest bez znaczenia. To znaczy ubezpieczamy TAXI oraz przewóz osób.

KORZYŚCI

Samochód dla taksówkarza to „narzędzie pracy”. Spędza w nim codziennie wiele godzin. Dlatego tak ważne jest aby ubezpieczenie dopasować do jego potrzeb. W celu optymalizacji  kosztów, proponujemy tanie OC dla TAXI. Gwarantujemy niską cenę bez zwyżki za użytek zarobkowy. Jeżeli szukasz kompleksowej ochrony i chcesz mieć pewność, że w razie szkody komunikacyjnej nie poniesiesz uszczerbku finansowego i nie będziesz wykładał na naprawę auta swoich środków – powinieneś mieć dobre AC dla TAXI. 

 

 

 

 

 

 

 

Proponujemy naszym klientom takie rozwiązanie. Do Ciebie należy wybór jednej z możliwych opcji naprawy po szkodzie. Możesz naprawiać auto w warsztacie bezgotówkowo albo otrzymać od ubezpieczyciela odszkodowanie i samemu prowadzić proces likwidacji. 

Przewożąc pasażerów warto  zadbać również o ich bezpieczeństwo i ubezpieczyć od następstw nieszczęśliwych wypadków. Przy okazji ubezpieczając również siebie. Suma ubezpieczenia zaczyna się już od 5 tyś zł na osobę.

Nie trzeba mozolnie, latami zbierać zniżek. U nas maksymalną zniżkę za bezszkodowość otrzymują klienci już po dwóch latach ! Oferta dotyczy OC i AC.

ZAKRES UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenie swoim zakresem obejmuje całą gamę ryzyk: OC, AC, NNW, assistance, szyby, opony. Proponowany przez nas zakres jest zawsze dopasowany do potrzeb klienta. Od obowiązkowego OC po cały pakiet ubezpieczeniowy.

Prezentowane powyżej treści mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.